🙏Kolejne Spotkanie medytacyjne 🙏  Stowarzyszenia „Amma-Polska”w Warszawie 09.06.2024 niedziela, tradycyjnie w naszej Tulsi, godz. 17:00 🙏🙏🙏

Kolejne Spotkanie medytacyjne 🙏  Stowarzyszenia „Amma-Polska”w Warszawie 09.06.2024 niedziela, tradycyjnie w naszej Tulsi, godz. 17:00 🙏🙏🙏

W programie m. in. wspólna medytacja, modlitwy w intencji pokoju na świecie oraz śpiewanie bhadżanów.
Miejsce spotkania u nas w Tulsi, Pasaż Stokłosy 11. Mamy piękną osobną salę gdzie spotkanie się odbywa.
Jeśli macie ochotę przyjść tylko na spotkanie to organizatorzy prosę o przybycie na 17.45. Zaczynają zwykle punktualnie i dużo się traci przychodzą spóźnionym.
Chętnych prosimy o zabranie poduszek lub mat do siedzenia ale na sali dostępne są także krzesła.

Wstęp jest wolny ale jak to przy takich spotkaniach i medytacjach z intencją dobrych rzeczy miłe jest jeśli w ramach podarunku przyniesiecie jakieś owoce i słodycze. Nic obowiązkowego ale miłe to zawsze.  
Jeśli natomiast chcecie wcześniej wczuć się w atmosferę Indii, klimat, kolor, zapach, poczuć Indie w sobie to zachęcamy do przyjścia wcześniej, posiedzenia trochę w naszej indyjskiej przestrzeni, zjedzenia lekkie wegetariańskiego lub wegańskiego dania i napicia się słynnej indyjskie herbaty czy kawy, Masala Chai czy Masala Coffee. Mamy też dużo indyjskich dań typowo streetfoodowych i to tak jakbyś tuż przed wejściem do świątyni czy ashramu dali sobie jeszcze 5 minut wtapiania się w atmosferę medytacji.
Polecamy bardzo.
Do zobaczenia w niedzielę 10.03.2024 godz. 17:00 zaczyna się spotkanie.
#amma #medytacja #tulsi #tulsiursynow #spotkanie #indie #ammapolska