🙏🍵🍛Pochmurna ale piękna niedziela 13.06.2021 – – zapraszamy do naszej Tulsi Ursynów, Pasaż Stokłosy 11 – jest pięknie, odpoczywajcie i odwiedzajcie nas :)

🙏🍵🍛Pochmurna ale piękna niedziela 13.06.2021 – – zapraszamy do naszej Tulsi Ursynów, Pasaż Stokłosy 11 – jest pięknie, odpoczywajcie i odwiedzajcie nas 🙂

Wczoraj huragan i ulewa dały nam niezłego kopniaka. Straciliśmy nasze duże parasole 🙁 pofrunęły, pogięły się, straciły życie. Gości uratowaliśmy na czas ;). Całe szczęście, że mamy tyle miejsca w środku więc wszyscy mogli spokojnie zjeść zgodnie z planami. SEZON MONSUNOWY uznajemy za OTWARTY 🙂 było niesamowicie … mamy nadzieję jednak, że na ten rok już swoje przeżyliśmy i teraz już będą tylko fajne akcje. Gotujemy normalnie przepysznie, aromatycznie i wyjątkowo tradycyjnie indyjsko. Tak jak w Indiach. Więc kto tęskni za takimi smakami to u nas je znadziecie.

Czekamy na Was i się już doczekać nie możemy 🙂

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do naszej nowej TULSI NA URSYNOWIE (Pasaż Stokłosy 11, nad metrem Ursynów, bliżej się nie da) Mamy bardzo dużo miejsca i przestrzeni w naszym ogródku, balkonie ale również w środku lokalu. Wokoło mnóstwo miejsc parkingowych, świetny dojazd rowerowy czy via metro.

Mamy zimne lemoniady, piwa alkoholowe i bez, mamy mnóstwo zimny indyjskich shake’ow zwanych Lassi.Dla pewności zadzwońcie i zarezerwujcie stolik choć na pewno każdy się u nas zmieści.

tel 797 648 664 lub tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online

#hindus #tulsi #mokotow #mordor #food#gujarati #lunch #sobota#niedziela#zakupy#naszybko#obiadnawynos#nawynos#curry#tulsi#domaniewska#hindus#lunch#najlepszylunch#mordor#mokotow#mokotowlunch#poniedzialek#szybkilunch#najlepszaindyjska#warszawa#indianlunch#thali#warsaw#pureindia #tulsi #tulsirestauracja #tulsiursynow #tulsipasazstoklosy #metroursynow #ursynow #mordor #domaniewska #hindus #najlepszyhindus #nalepszeindyjskie #indyjskarestaracja #indyjska #lunch #karta #hindusdostawa