🙏🍵🍛Piękna Sobota 05.06.2021 – zapraszamy do naszej Tulsi Ursynów, Pasaż Stokłosy 11 – jest cudnie :)

🙏🍵🍛Piękna Sobota 05.06.2021 – zapraszamy do naszej Tulsi Ursynów, Pasaż Stokłosy 11 – jest cudnie 🙂

No to jedziemy z długim weekendem – dzień 3

Kto został w Warszawie bo dochodzą nas słuchy że Kazimierz Dolny jest oblężony, podobnie góry z Zakopanem, ten może w spokoju, w beztłoku usiąść u nas w Tulsi i zjeść.

„Jak my tęskniliśmy za Tulsi i waszym jedzeniem. Wreszcie zjeść przy stole, na przeciwko człowieka, podadzą mu do stołu i jeszcze zapytają czy smakowało. Jest znowu bosko!” to cytat z jednego z naszych Gości.

Jeśli też tak macie to … czekamy na Was. Wielka przyjemność po naszej tulsikowej stronie.

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do naszej nowej TULSI NA URSYNOWIE (Pasaż Stokłosy 11, nad metrem Ursynów, bliżej się nie da) Mamy bardzo dużo miejsca i przestrzeni w naszym ogródku, balkonie ale również w środku lokalu. Wokoło mnóstwo miejsc parkingowych, świetny dojazd rowerowy czy via metro.

Mamy zimne lemoniady, piwa alkoholowe i bez, mamy mnóstwo zimny indyjskich shake’ow zwanych Lassi.Dla pewności zadzwońcie i zarezerwujcie stolik choć na pewno każdy się u nas zmieści.

tel 797 648 664 lub tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online

#hindus #tulsi #mokotow #mordor #food#gujarati #lunch #sobota#niedziela#zakupy#naszybko#obiadnawynos#nawynos#curry#tulsi#domaniewska#hindus#lunch#najlepszylunch#mordor#mokotow#mokotowlunch#poniedzialek#szybkilunch#najlepszaindyjska#warszawa#indianlunch#thali#warsaw#pureindia #tulsi #tulsirestauracja #tulsiursynow #tulsipasazstoklosy #metroursynow #ursynow #mordor #domaniewska #hindus #najlepszyhindus #nalepszeindyjskie #indyjskarestaracja #indyjska #lunch #karta #hindusdostawa