🙏🍵☁️ Niedziela 21.11.2021 – zapraszamy do Tulsi Mokotów (Domaniewska 22) oraz do Tulsi Ursynow (Pasaż Stokłosy 11) na mega pyszny obiad prosto z Indii? 🧡🐘 :) Jedliście już BIRYANI?


🙏🍵☁️ Niedziela 21.11.2021 – zapraszamy do Tulsi Mokotów (Domaniewska 22) oraz do Tulsi Ursynow (Pasaż Stokłosy 11) na mega pyszny obiad prosto z Indii? 🧡🐘 🙂 Jedliście już BIRYANI?
Nie wpadajcie jeszcze w tryb „znowu poniedziałek” bo przed Wami wspaniała długa niedziela. Może to ten idealny czas na BIRYANI? Jedliście? Koniecznie musicie spróbować. Jest w wersji wegetariańskiej i mięsnej, może być z paneerem i może być z krewetkami. Koniecznie spróbujcie i to na miejscu w Tulsi. Spieszcie sie bo mówią ze nas znowu „zalockdownują” 😉 Czekamy na Was i w Tulsi Mokotów i Tulsi Ursynów. Wpadniecie?
Poza tym możecie zamówić „Indie” do domu jeśli wybitnie nie chce się Wam ruszyć z domu. 😉 Pełen pyszny obiad możecie zamówić z naszej strony:
http://tulsirestauracja.pl/tudo lsi-menu/
lub przez aplikacje dedykowane
dla Tulsi Mokotów : https://tulsi-mokotow.order.ejdish.co/menus
dla Tulsi Urysnów: https://tulsi-ursynow.order.dish.co/menus
Można też po prostu dzwoniąc do Tulsi
Tel 797 648 384 lub 797 648 664
Dostawy realizujemy każdego dnia od godz. 11.00 do21.30
Wszystkie dostawy w granicach 3 km GRATIS niezależnie czy liczone z Tulsi Mokotów czy Tulsi Ursynów ( 3km od Tulsi – dostawa darmowa) w granicach 3-6 km 10 zł,
Kierowca będzie miał ze sobą nie więcej niż 30 zł. Możliwość płatności kartą, blikiem.#hindus #tulsi #mokotow #mordor #food#gujarati #lunch #sobota#niedziela#zakupy#naszybko#obiadnawynos#nawynos#curry#tulsi#domaniewska#hindus#lunch#najlepszylunch#mordor#mokotow#mokotowlunch#poniedzialek#szybkilunch#najlepszaindyjska#warszawa#indianlunch#thali#warsaw#pureindia #tulsi #tulsirestauracja #tulsiursynow #tulsipasazstoklosy #metroursynow #ursynow #mordor #domaniewska #hindus #najlepszyhindus #nalepszeindyjskie #indyjskarestaracja #indyjska #lunch #karta