☀️🌎🌳Sobota 16.05.2020 a my nadal gotujemy dla Was, szykujemy na wynos i dowozimy do domu

☀️🌎🌳 Wg Ajurwedy, prawdziwe piękno to ten wewnętrzny blask, który pojawia się wówczas, kiedy jesteśmy zrównoważeni na poziomie umysłu i spełnieni w duszy.” [dr Partap Chauchan]

A dzisiaj sobota, piękne sobota. Pójście do lasu, parku czy w inny kąt natury, przytulenie się do brzozy, dębu czy innego drzewa na pewno jest tym co dobrze jest zrobić. Zakupy? Pewnie nie są tak bardzo potrzebne jak głęboki oddech aż do dna żołądka czystym, spokojny powietrzem. Obiad? Można zamówić, zrobią za Ciebie, ugotują z miłością. Dowiozą. Wy się zajmijcie dzisiaj wewnętrznym blaskiem ☀️🌎🌳

Zadzwońcie i zamówcie na konkretną godzinę. Odbierzecie w powrotnej drodze. Albo jakoś inaczej. W każdym razie jesteśmy z Wami i rozdajemy naszej szczęście i piękno w postaci indyjskiej sztuki gotowania, gdziekolwiek dzisiaj jesteście i cokolwiek tam sobie robicie, gotujemy i pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

Gotujemy, pieczemy i od godziny 12:00 możecie u nas zamawiać , możecie odebrać lub zamówić dowóz.

A do nas dzwońcie na numery telefonów jeśli możecie i chcecie odebrać osobiście. Możemy też dowieźć jedzonko Wam do domu.
☎️tel 797 648 664 ☎️tel 797 648 384

albo na naszej stronie www.tulsirestauracja.pl / zamów online 📳

Korzystajcie też z Wolt.pl i Glovoapp.com i pyszne.pl jeśli taka czujecie, ze lepiej a ale zawsze lepiej wspierać bezpośrednio nas i każdą inna małą lokalną firmę w tych czasach a nie wielkie zagraniczne biznesy.

Dobrego dnia, spokoju, miłości i widzenia tylko cudownej strony życia☀️🌎🌳